Skip to main content

Współpraca

DLA LEKARZY

Jesteśmy otwarci na współpracę w zakresie leczenia implantologicznego, endodontycznego i protetycznego.

DLA FIRM

Zapraszamy do współpracy firmy produkujące sprzęt i materiały stomatologiczne.

DLA BIZNESU

Współpracujemy na polu gospodarczym, naukowym i medycznym.

Dla lekarzy

Podejmujemy się leczenia pacjentów skierowanych do nas przez innych lekarzy stomatologów. W ramach współpracy dla dobra pacjenta wykonujemy powierzony nam etap leczenia samodzielnie lub wspólnie z lekarzem prowadzącym. Po zakończonym leczeniu pacjent powraca do lekarza prowadzącego wraz z informacją o wykonanych procedurach i z zaleceniami.

Jesteśmy otwarci na współpracę w zakresie leczenia implantologicznego, endodontycznego i protetycznego.

Dla firm

Jesteśmy nowoczesną kliniką, która jest otwarta na wdrażanie najnowszych technologii i rozwiązań w leczeniu stomatologicznym.
Zapraszamy do współpracy firmy produkujące sprzęt i materiały stomatologiczne. Udzielamy konsultacji i podejmujemy się wydawania ekspertyz oraz opinii. Sprawdzone rozwiązania rekomendujemy lekarzom dentystom na szkoleniach stając się ambasadorami danego produktu.

Jesteśmy otwarci na współpracę w zakresie leczenia implantologicznego, endodontycznego i protetycznego.

Dla biznesu

Maria Lorentowicz-Zagalak, współwłaścicielka firmy Klinika Zagalak w dniach 14-18 października 2014 roku uczestniczyła w misji gospodarczej do Szwecji dla przedsiębiorców z branży turystyki medycznej organizowanej przez Województwo Kujawsko-Pomorskie w ramach projektu „Promocja gospodarki Województwa Kujawsko-Pomorskiego m.in. poprzez zagraniczne misje gospodarcze”. Nr projektu RPKP.05.05.00-04-006/13. Misja finansowana była w 85% przez UE w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz w15% przez Województwo Kujawsko-Pomorskie. Uczestniczyła w Targach Seniora Senior Det Goda Livet w Sztockholmie, gdzie odbyła spotkania indywidualne 
z przedsiębiorcami firm skandynawskich. Nawiązała również bardzo ciekawą znajomość z POT Stokcholm. Czwartego dnia misji w godzinach rannych odbyła spotkanie w Norrköping z przedstawicielami East Sweden Region, na którym zaprezentowano największe atuty obu regionów, aby zachęcić do wzajemnej współpracy na polu gospodarczym, naukowym i medycznym.

Partnerzy