Skip to main content

Zagalak Klinika Stomatologiczna to miejsce, gdzie najważniejszy jest człowiek.
Maria Lorentowicz-Zagalak i Rafał Zagalak są wierni swojemu marzeniu o leczeniu holistycznie i z sercem.

Zagalak Klinika Stomatologiczna

Klinika powstała w Bydgoszczy w 2002 roku i od zawsze jej misją jest połączenie przyjaznej atmosfery z wysokim standardem leczenia.

Dr n. med. Maria Lorentowicz-Zagalak
i dr n. med Rafał Zagalak

przyjmują swoich pacjentów wraz z wykwalifikowanym zespołem. Zabiegi wykonywane są z aktywną asystą, co nie tylko gwarantuje precyzję pracy, ale także komfort pacjentom. Personel kliniki zapewnia leczenie na najwyższym poziomie, przykładając szczególną wagę do samopoczucia pacjentów.

Klinika na światowym poziomie

Zagalak Klinika Stomatologiczna w 2004 roku jako pierwsza w Bydgoszczy wdrożyła certyfikowany system zarządzania jakością wg ISO 9001 uzyskując międzynarodowy certyfikat TUV Rheinland. Tu znajdują pomoc pacjenci z całej Polski i Europy, ponieważ leczenie jest na światowym poziomie. Od lat klinika zapewnia kompleksową opiekę stomatologiczną międzynarodowej kadrze Centrum Szkoleniowego NATO w Bydgoszczy.
Nowczesny sprzęt

Klinika wyposażona jest w najnowocześniejszy sprzęt, jak cyfrowe urządzenia radiologiczne ułatwiające trafną i wczesną diagnostykę. W celu utrzymania najwyższego reżimu jakości, niemal wszystkie zabiegi prowadzone są z użyciem mikroskopii operacyjnej lub też lup zabiegowych. Tu pacjent jest bezpieczny i pod najlepszą opieką stomatologiczną, jakiej potrzebuje i o jakiej marzy.

Nasza Misja

Zawsze leczymy człowieka
Zawsze leczymy człowieka
Razem sprawiamy, że poprawia się jakość Twojego życia. Niebieski to kolor zaufania, mądrości i wrażliwości.

U nas doświadczasz zmiany na lepsze. Siła pozytywnej energii, determinacji i wiedzy sprawiają, że leczenie przynosi efekty. Przyszłość? Śmiejesz się tak, jak sobie wymarzyłeś.

zaufanie - marzenie - efekt

Zaufanie oznacza efekty
Przekraczasz próg naszej kliniki i czujesz przyjazną atmosferę. Serdeczność personelu. Oddanie lekarza. Jesteś spokojny.

Jesteśmy podobni do Ciebie – mamy rodziny, przyjaciół i psa. Dlatego jesteśmy empatyczni i potrafimy słuchać. Dbamy o dobre samopoczucie naszych pacjentów, ponieważ wiemy, że ma ono dobroczynny wpływ na proces leczenia.

wrażliwość - spokój - atmosfera

Dbamy o komfort pacjenta
Kiedy zapraszamy do gabinetu to wiesz, że zrobimy wszystko, aby Cię wyleczyć. Zrobimy jeszcze więcej. Dlatego uśmiechamy się do siebie nawzajem.

W naszej klinice w relacjach międzyludzkich panuje zaufanie i uśmiech. Wiedza 
i doświadczenie pozwalają nam znaleźć rozwiązania nawet w trudnych sytuacjach medycznych. Stąd optymizm, którym dzielimy się z naszymi pacjentami.

uśmiech - wiedza - profesjonalizm